באנרים הזמן באנר מפת האתר חיפוש באנר  
 

 

 

 

 

    כי באנרים הם אמצעי פרסום אפקטיבי וזול לעסק שלך...

 
 
  סוגי באנרים

קיימים שני סוגי באנרים עיקריים ולכל אחד מהם יתרונות וחסרונות:

באנרים סטטיים הם פשוטים ומציגים בדרך כלל תמונה, לוגו וכמה מילים רלוואנטיים. באנר סטטי יכול להביא תועלת רק אם הוא מספיק גדול ובולט ומוצב במקומות מרכזיים באתר.
בדרך כלל באנרים אלה נבנים כתמונה גיף (GIF) א ותמונה JPG. אם בבאנר ישולבו תמונות או טקסט תל מימד יש סיכויים הרבה יותר גדולים להצלחה.

באנרים דינאמיים כוללים אנימציה, וידיאו, קל או צלילים ויכולים להיות גם אינטראקטיביים. אין ספק שבאנרים עושים את העבודה כי הרבה יותר טוב כי הם יפים ומושכים יותר.
בדרך כלל הם באנרים פלאש הטכניקה פלאש מאפשרת עולם מלאה של אפשרויות אבל לפעמים עדיין משתמשים גם בטכניקה של באנרים גיף (GIF) שהיא טכניקה מיושנת יותר אבל עדיין מאפשרת אנימציה

 
  איף לבנות באנר אפקטיבי

לא כל באנר יצליח לתת את התמורה ע"פי הציפיות שלך. כפי שחייב לתכנן ולחשוב היטיב  בבניית האתרים כך גם בהפקת באנרים יש להשקיע מחשבה רבה. ציינו המשך רק חלק מה עצות שלנו לבניית באנר מוצלח.

הבאנר חייב להכיל כמה מילות מפתח שנבחרו בקפדנות ויש להן יכולות מקסימאלית להשפיע על הגולשים ולסקרן אותם.

כדאי שהבאנר יכיל את שם העסק והלוגו שלו. גם אם הגולשים לא לוחצים הם זוכרים בתת מודע את צורת הויזואלית של פרטי הבאנר.

אם מטרת הבאנר היא למכור מוצר חייב להכניס לפחות תמונה אחת איכותית ושם המוצר.

לעיצוב האתר בו יתפרסם הבאנר יש השפעה. כדאי מאוד שהגולשים ירגישו שהבאנר לא שייך לאתר, שהוא יהיה בולט במיוחד.

עיצוב באנרים מותאמת אישית למטרה יבטיח הצלחה. גרפיקאי מקצועי ידע להציע את האפשרויות הכי טובות ולהתאים את הבאנר למטרתו.

לצבעים של הבאנר יש תפקיד חשוב. קיימים מספר צבעים שהשפעתם על הגולשים יותר גדולה מצבעים אחרים: צהוב, כתום, תכלת וירוק.

לגבי באנרים המשפט "הגודל לא קובע" לא נכון. בטח שבאנר גדול יותר "יכנס ממש לעיניים" של הגולש, אז במצבינו "הגודל כן קובע". קיימים מספר גדלים סטנדרטיים עבור באנרים ורוב האתרים משתמשים בגדלים אלה.

דבר נוסף שמשפיע על האפקטיביות של הבאנר הוא המיקום בעמוד האתר בו יפורסם. באנר גדול מוצב בראש העמוד מועיל הרבה יותר מבאנר שנמצא בתחתית העמוד. אפקטיביות גדולה יש גם לבאנרים שמושתלים בין השורות טקסט או לבאנרים גדולים באמצע העמוד.

כדי לשכנע את הגולש ללחוץ על באנר ולתת לו רמז נוסף שהבאנר שם כדי שהוא ילחץ יש אפשרות לכלול את המילים "לחץ כאן" בסופו של הטקסט על הבאנר.

לבאנר שמשתמש באנימציה שי סיכוי גדול יותר למשוך את הגולש מאשר באנר סטטי. אם הבאנר אינטראקטיבי הוא יסקרן עוד יותר את הגולש.

באנרים פלאש בדרך כלל כבדים מבחינה משקלם הווירטואלי וצריך להיזהר כי הדבר יקשה על עלייתו של העמוד האינטרנט. מעצב מקצועי יצליח לשלב אפקטים פלאש ולא להכביד על משקלו של הבאנר.

לאחרונה התחילה אופנת עמוד נחיתה או מיניסייט. בלחיצה על הבאנר מגיעים לעמוד אשר נבנה במיוחד והוא אטרקטיבי במיוחד. דף הנחיתה כולל בדרך כלל את הפרטים החשובים ביותר של העסק או של המוצר, מוצגים בצורה אטרקטיבית ואפשרויות ליצירת קשר.

  כדאי שהקישור של הבאנר לא יפתח בחלון קופץ (פופ-אפ - Pop-Up) בגלל שברוב הדפדפנים   מותקנים סקריפטים שלא מאפשרים פתחיחת עמדוים אלה.

חשוב ביותר באיזה אתר מציגים את הבאנר. אין ספק שמוצר מסוים לא יצליח לפתות גולשים אם הוא לא מיועד להם. לדוגמה באנר על ביטוח חיים לא יצליח להביא לחיצות באתר מחשקי מחשב א ולהפך באנר על אתר סרטים חינם לא יביא תועלת רבה באתר על רפואה.

מומלץ לבנות באנרים מיוחדים רק עבור האתר שלך אשר מכוונים את הגולשים לעמודים מסוימים בתוך אתרך בהם נמצא מידע או מוצר שהינך מעוניין להציג לגושלים.

 

 צפה בבאנרים שעיצבנו ללקוחות שלנו

 
 
 
 באנרים | סטודיו לעיצוב | בניית אתרים | עיצוב באנרים | תיק עבודות בארנים | מחיר עיצוב באנר | הזמן באנר | פרסום באנרים | קמפיין פרסומי | מפת האתר

כל הזכויות © שמורות לאתר  באנרים