באנרים הזמן באנר מפת האתר חיפוש באנר  
 

 

 

 

 

    כי באנרים הם אמצעי פרסום אפקטיבי וזול לעסק שלך...

 
 
 
  שירותים נוספים

בניית אתרים
בבניית אתרים ועיצוב אתרים הם חלק העיקרי של עבודתנו. אנו בונים אתרים מתקדמים תוך הקפדה על עיצוב אטרקטיבי ומשתדלים להציע פתרונות מקצועיים ומותאמים לתקציבך, לכן המחירים שלנו זולים מאוד יחסית לשוק הישראלי כאשר איכות העבודות שלנו היא ללא פשרות. לאתרים שלנו מגוון תוספות בשילוב אנימציית פלאש, סרטים וקול מוקלטים, אלבומים מעוצבים וכדומה...
מאחר ואנו עוסקים גם בקידום אתרים, האתרים שאנו בונים ידידותיים למנועי החיפוש וכוללים את הכנה הראשונית לקידומם.

 

קידום אתרים
אני מתמחים בקידום אתרים אורגאני והצלחתנו להביא אתרים מתחומים שונים לעמוד הראשון בגוגל. המחירים שלנו סבירים כי אנו חושבים שבעל אתר עם אמצעים כספיים מוגבלים קשה לו להגיע לראש דף החיפוש במיוחד במילות מפתח מבוקשות בגלל ששם המשחק הוא בסופו של דבר השקעת כספית.

 

אחסון אתרים
בחירת חברת אחסון אתרים היא אחת החלטות החשובות ביותר להצלחת האתר שלך. אתה צריך חברה אמינה כדי שהאתר שלך יעמוד 24 שעות על הרשת. לפני רכישת מקום האחסון עבורנו עשינו סקר שוק רחב, התרשמנו ממספר חברות אחסון בארץ ובחו"ל ואפילו רכשנו חבילות כדי לבדוק את איכותן. לבסוף החלטנו לרכוש עבור אתרי האינטרנט של לקוחותינו מספר חבילות אחסון אתרים בחברות שונות. אנו מציעים אחסון אתרים בישראל ובחו"ל כאשר אנו משוכנעים שהחבילות שלנו הן איכותיות ובמחירים סבירים.

 

גרפיקה ממוחשבת
גרפיקה ממוחשבת פתחה אפשרויות רבות לעיצוב גרפי ואנו יודעים לנצל בהצלחה מגוון עיצובים ואלמנטים ויזואליים כדי לייצר תוצרים המשלבים בתוכם מראה נעים לעין. אנו נותנים מענה בעיצוב לרוב סוגי מולטימדיה דיגיטאלית, אינטרנט או הדפסות כגון: עיצוב לוגו וכרטיסי ביקור, עיצוב נייר משרדי ועטיפות, עיצוב הזמנות לאירועים וברכות, עיצוב עלונים ומודעות פרסום, עיצוב פרוספקטים, קטלוגים, חוברות, עיצוב לוחות שנה, מצגות Power Point או דיוידי, סריקת תמונות ונגטיבים, יצירת תמונות קולאז וכדומה...

 
עריכה וידאו
עולם הוידאו והמולטימדיה התפתח בשנים האחרונות במהירות מסחררת ומאפשר לכולם לשמור לעד קליפים, סרטים ותמונות לצפייה בטלוויזיה, במחשב או להקרנתם בפני קהל. אנו מספקים שירותי עריכת וידאו וצילום בפורמט דיגיטאלי או אנלוגי באיכות מקצועית. אנו מתמחים בשילוב קטעי וידאו וצילומי סטילס, כתוביות וכותרות, מוזיקה וקריינות, אפקטים מקצועיים ועיבודי תמונה. המוצרים שלנו הם סרטי וידאו ואלבומי פוטו דיגיטאליים על גבי דיסקים דיוידי או קלטות וידאו, לצפייה בטלוויזיה או במחשב או להקרנה בפני קהל. את כל המוצרים ניתן לשלב באתרי אינטרנט בפורמטים שונים.
 

לימודי מחשבים
אנחנו מאמינים שכל אחד יכול להבין את יתרונות השימוש במחשב שלכל אחד קצב התקדמות משלו ולכן פיתחנו את שיטת הלימוד האישית. בשיעור הפרטי, אתה יושב מול מורה מנוסה, אתה יכול לבחור את הזמן הנוח לך, בביתך או בבית המורה ולקבל תשובה לכל שאלה שלא היה לך את מי לשאול. השיעורים שלנו מותאמים לכל גיל, החל מגן ילדים ועד לגיל הזהב, ברמות שונות, מהכרת האינטרנט ועד לעריכת וידאו, בניית אתרים או גרפיקה ממוחשבת. אנו מבטיחים לך שאחרי מספר מצומצם של שיעורים החשש מהמחשב יעלם ותשלוט בו בתחום שתבחר ללמוד.

 

טכנאי מחשבים
כאשר המחשב לא פועל או לא פועל טוב יכולות להיות 1001 סיבות, החל מרכישה לא נכונה של מחשב עם חומרה זולה ועד להתקנת תוכנות שונות שלפעמים מזיקות לפעולות התקינות של המחשב. אין לנו חנות מחשבים ובגלל זה אנו לא מוכרים לך חומרה מסוימת רק בגלל שיש עליה רווח גדול...התמתחותנו היא לתת תמיכה ויעוץ החל מרכישת המחשב, תפעולו, התקנה ושימוש בתוכנות השונות. אנו מתמצאים בגילוי ופתרון תקלות שונות בחומרה או בתוכנה. השירות שלנו יכול להיות אצלך בבית או בעסק, בטלפון, או תמיכה מרחוק באמצעות התחברות מרחוק למחשב שלך.

 

 צפה בבאנרים שעיצבנו ללקוחות שלנו

 
 
 
 באנרים | סטודיו לעיצוב | בניית אתרים | עיצוב באנרים | תיק עבודות בארנים | מחיר עיצוב באנר | הזמן באנר | פרסום באנרים | קמפיין פרסומי | מפת האתר

כל הזכויות © שמורות לאתר  באנרים